Intro arrow Concerts arrow Daty koncertów
English Polish
Home
Band
Demo
Offer
Photo Gallery
Concerts
Contact
Visitors
Links

SILK Gallery


Login





Nie pamiętam hasła!


Online

315101 odwiedzin strony



Daty koncertów PDF Drukuj Email

2003:

06.02 - Siedlce, Sala Biała - wręczenie nagród Alexandria

13.02 - Biała Podl. - Pub Rudy Kot

14.02 - Siedlce, Sala Podlasie - Koncert Walentynkowy

15.08 - Siedlce, pl. pod fontanną

 

2004:

24.06 - Siedlce, Sala Biała - Silk Quintet & Ewa Uryga "Time for jazz", g.20.00

07.07 - Sabinov (Słowacja)

15.08 - Siedlce, plac przy fontannie - Silk "Do poduszki", g.21.00

20.08 - Siedlce, Letni Festiwal Inicjatyw Kulturalnych "Summertime"

13-17.10 - Kraków, 40 FPS - akompaniament(Magdalena Sójka)

06.11 - Sokołów Podl., 27 Zaduszki Jazzowe - Elwira Szczygieł SILK Quartet (+ Radek Blues Band, Stanisław Soyka z zespołem), g.19.00

05.12 - Siedlce, Sala Biała - wernisaż IX pleneru malarskiego

14.12 - Siedlce, podsumowanie roku sportowego

19.12 - Biała Podl., Verona Cafe


2005:

04.02 - Siedlce, Sala Biała - wręczenie nagród Alexandria

10.02 - Siedlce, "Barwy miłości"

14.02 - Chełm - Koncert Walentynkowy

24.02 - Biała Podl., Pub Żółty Kot - Silk Quartet, g.19.30

08.03 - Siedlce, "Barwy miłości"

23.04 - Siedlce - Otwarcie Galerii S

22.05 - Siedlce, plaża nad zalewem Muchawka - Silk Ensemble & Magda Rejtczak (koncert stypendialny)

17.06 - Siedlce, Sala Biała, Time for Jazz" - Silk Trio feat. Kazimierz Jonkisz

01.07 - Siedlce, Pub Awangarda - Silk Trio, g.20.00

14.07 - Siedlce, IV FIK "Summertime" - Silk 3yo

15.07 - Siedlce, Pub Mylna - Silk Quartet, g.20.00

24.09 - Siedlce, CKiS - event jubileuzowy Zrzeszenia Dziennikarzy

28.09 - Warszawa, Biblioteka Narodowa, Silk Quintet - wernisaż malarstwa L. van Gogha

02.10 - Siedlce, Dekadencya - Silk Trio

05.10 - Warszawa, Rest. Belvedere /impreza zamknięta/

13.10 - Otwarcie Dworu Mościbrody

14.10 - Siedlce, Dekadencya - Jasiek Jazz Trio (+ Monty Waters & K.Jonkisz Energy), g.20.00

15.10 - Sokołów Podl., 28 Zaduszki Jazzowe - Silk Trio (+Z.Wegehaupt Quartet, Monty Waters & K.Jonkisz Energy), g.19.00

21.10 - Siedlce, Sala Podlasie, Silk Ensemble & Monika Dryl "Wieczór Francuski", wernisaż B. Skarusa

04.11 - Siedlce, Sala Podlasie, 47 Zaduszki Jazzowe (Button Hackers, M.Sikała Quartet, A.Serafińska & band), Silk Trio - rezydent jam session, g.19.00 

26.11 - Żelków /event Mounton Interactive/

08.12 - Siedlce Pe-Ha "Wrażliwcowość" (Milena Madziar) - akompaniament

09.12 - Sandomierz "Sandłicz" - "Historie łózkowe" (Milena Madziar) - akompaniament

2006:

10.02 - Siedlce - wręczenie nagród Alexandria

14.02 - Siedlce, Dekadencya - Silk Sextet "Koncert Walentynkowy", g.20.00

17.02 - Sokołów Podl., Piwnica Kasztelańska - Silk Blues Septet "W hołdzie wyznawcom bluesa", g.20.00

08.03 - Siedlce, Dekadencya - Smooth Silk Septet "For Woman"", g.20.00

10.03 - Siedlce, Dekadencya, Noc Bluesowa - Silk Septet "The Greatest American Standards", g.20.00

11.03 - Siedlce, Signor Caffettano - Smooth Silk Sextet, g.20.00

12.03 - Biała Podl., Verona Cafe - SIlk Septet "The Great American Standards", g.20.00

25.03 - Siedlce, Hotel Janusz /event zamknięty Hammer Knockout Promotion/, g.22.00

01.04 - Siedlce, Signor Caffettano - Smooth Silk Quintet, g.20.00

24.05 - Chlewiska, DPT Reymontówka - Silk Quartet - międzynarodowy planer malarski - wernisaż

30.05 - Mościbrody /event BPH/

01.06 - Roskosz /event okolicznościowy/

01.06 - Biała Podl., Verona Cafe, g.20.00

09.06 - Gródek n/Bugiem /event Real/

25.06 - Warszawa, Łazienki Królewskie, Teatr na wyspie "Mazowieckie klimaty" (+ T. Kammel), g.13.20

17.07 - Siedlce, FIK nad zalewem Muchawka "Instynkt tropiciela" TVP4

20.08 - Siedlce, Dekadencya, g.20.00

29.08 - Mościbrody /event dla Szpitala Wojewódzkiego/ (+ Robert Rozmus)

07.09 - Warszawa, Villa Foksall - Silk Quintet (+ Kabaret Moralnego Niepokoju) /event firmowy/

24.09 - Siedlce - koncert "Made in Siedlce"

30.09 - Chlewiska, DPT Reymontówka /impreza okolicznościowa, zamknięta/

06.10 - Siedlce, Pub Żółty Kot - Silk Quartet

04.11 - Sokołów Podl., 29 Zaduszki Jazzowe - Silk ( + Radek Blues Band, Swing Thing)

10.11 - Siedlce, Sala Podlasie, 48 Zaduszki Jazzowe, Silk Ensemble & Jelonek Strings Trio (+ Wojciech Niedziela Trio, Jazz Band Ball Orchestra & Harriet Lewis), g.19.00 

22.11 - Siedlce, Signor Caffettano, g.20.00

11.12 - Mościbrody - Otwarcie Restauracji Dworskiej + wernisaż międzynarodowego pleneru malarskiego (+ Zbigniew Wodecki)

 

2007:

08.03 - Siedlce, Dekadencya

10.03 - Siedlce, Sala Biała - "Time for Jazz"

17.03 - Siedlce, 2 urodziny klubu Crazy Town - Silk Sextet, g.20.00

06.05 - Siedlce, pl. pod fontanną - Silk Quintet "Z Jackiem w tle - Themes"

11.05 - Siedlce, Sala Biała, Wiosenna Giełda Piosenki "Tyle pragnień" - akompaniament

11.05 - Stojadła, Salon Skoda - prezentacja

26.06 - Warszawa, Harenda "Tyle pragnień" - akompaniament

30.06 - Elbląg, Muzeum Zamkowe "Bazuna" - akompaniament

01.12 - Siedlce, Sala Podlasie - Silk Quintet - Wieczór Mody

 

2008:

27.05 - Dwór Mościbrody "Być kobietą" - Silk Duo

27.06 - Konstancin /impreza okolicznościowa zamknięta/

21.08 - Biała Podl. /event firmowy Bialcon/

05.09 - Warszawa, rest. Bazaar /event Myllykosky/

05.11 - Zegrze, Hotel500 /event VOLVO/

07.11 - Siedlce, 50 Zaduszki Jazzowe - Silk Ensemble (+ H. Banaszak, Zb. Namysłowski Big Band)

03.12 - Dwór Mościbrody /event firmowy/, g.13.30

 

2009:

27.02 - Sokołów Podl, Kafejka - Silk Trio


2010:


05.02 - Siedlce g.19 - Signor Caffettano - Silk Ensemble - "jazz & cocktail"  

29.05 - Siedlce, Amfiteatr. Ogólnopolski Festiwal Harcerski  /Orkiestra Festiwalowa/

30.05 - Siedlce, OFH. Koncert Galowy /Orkiestra Festiwalowa - Silk Ensemble/

18.06 - Roskosz k. Białej Podl. - Silk Ensemble

10.09 - Warszawa, Villa Foksal /event Myllykosky/

10.12 - Hotel Zamek RYN /event mikołajkowy HP/ - impreza zamknięta

 

2011:

5.11 - Sokołów Podl., Zauszki Jazzowe: warsztaty + koncert (+ Ewa Bem z zespołem)


 
2012:

10.03 - Białystok, Uniwersytet Podlaski - Konferencja Bio-Nano-Techno.

05.08 - Siedlce, pod fontanną - Janusz Maleńczuk Quartet, g.19.00

29.08 - Biała Podl., Winokawiarnia Cynamon - Silk Quintet, g.19

29.12 - Biała Podlaska, klub "Rudy Kot", g.20.30.


 
2013: 

12.02 - Ujrzanów, Irena Śpiewa + piano, g.19.00

14.02 - Nowe Opole - Irena Śpiewa + piano, g.21.00

14.02 - Siedlce, Bollywood Hollywood - Irena Śpiewa + piano, g.21.00

15.02 - Rakowiec, Irena Śpiewa + piano, g.19.00

16.02 - Strzała - Silk Duo, g.18.00.

16.02 - Siedlce, Pracownia Rannych Pantofli - Silk Duo, g.21.00.

17.02 - Golice, Irena Śpiewa + piano, g.17.00

20.02 - Pruszynek - Silk Duo, g.19.00.

20.02 - Siedlce, Awangarda - Silk Duo, g.21.00.

21.02 - Siedlce, Pub Mylna, Irena Śpiewa + piano, g.21.00

22.02 - Pruszyn, Irena Śpiewa + piano, g.19.00

22.02 - Siedlce, Pracownia Rannych Pantofli - Irena Śpiewa + piano, g.21.00

25.02 - Blues nad Liwcem, GOK Chodów - SILK Quartet, Jack Moore Band, g.19.00

06.03 - Trąbki, Świetlica - Silk Acoustic 3yo, g.18.00

06.03 - Pilawa, MGOK - Silk Acoustic 3yo, g.20.00

08.03 - Grabianów - Silk Duo, g.19.00.

08.03 - Siedlce, Pracownia Rannych Pantofli - Silk 3Yo, g.21.00.  

12.03 - Pruszyn Pieńki - Silk Duo, g.19.00.

12.03 - Siedlce, Bollywood Hollywood - Silk Duo, g.21.00.

21.03 - Grubale - Silk Duo, g.19.00.

21.03 - Siedlce, Music Pub Mylna - Silk Duo, g.21.00.   

27.04 - Siedlce, Pracownia Rannych Pantofli - Silk Ensemble, g.21.00.

23.05 - port Mikołajki, Hotel Robert's, g.22.00 (impreza zamknięta)

16.06 - Łysów, g.13.00 - Silk Duo.

26.06 - Biała Podlaska, PSW - Silk Ensemble.

21.07 - Mińsk Mazowiecki, Taras przy Miejskim Domu Kultury - Silk Acoustic 3Yo, g.16.00.

13.10 - Biała Podlaska, Park Radziwiłłów - Silk Ensemble, g.14.00

13.12 - Radzyń Podl, Pub - Silk Duo, g.20.00


2014

26.01 - Biała Podl., Kościół p.w. Bł. Honorata Koźmińskiego - "Z kolędą przez Podlasie", g.13.00

26.01 - Janów Podl, Kościół p.w. Św. Trójcy - "Z kolędą przez Podlasie", g.17.00

02.02 - Parczew, Kościół p.w. Opatrzności Bożej - "Z kolędą przez Podlasie" g.12

02.02 - Radzyń Podl., Kościół p.w. Trójcy Św.- "Z kolędą przez Podlasie" g.17.00

08.03 - Pruszyn, Silk Duo, g.16.30

08.03 - Chodów, Silk Duo, g.19.00

08.03 - Siedlce, Pracownia Rannych Pantofli - Silk Trio, g.21.00

21.02 - Biała Podl., Pub 66 - Silk Quintet, g.20.00

20.12 - Biała Podl., Pub & Cafe 66 - Silk Quintet, g.20.00

 

2015:

19.04 - Biała Podlaska, Aula AWF - Biała Blues Festival "Tribute to Gary Moore", g.19.00

19.06 - Biała Podlaska, Pl. Wolności - Silk Ensemble, g.20.00.

24.07 - Biała Podlaska, Pl. Wolności - Silk Ensemble, g.20.00. 

29.09 - Biała Podlaska, Kino Merkury - Silk Ensemble - Wschodnie Konfrontacje Barmańskie

 

2016:

08.03 - Siedlce, Bank Pub Music & Lounge - The Best of STING, g.20.00

19.03 - Budapeszt, Kiraly.ut (Węgry) - koncert dla dzieci - Dom Kultury K11, g.13.00

20.03 - GCAK Sulbiny, k. Garwolina - The Best of STING, g.18.00

02.04 - Mościbrody, Restauracja Dworska - Silk Duo (I), g.18.00 (impreza zamknięta)

08.04 - Siedlce, Factory157 - Silk Ensemble - "Smooth Cafe", g.20.00

14.04 - Siedlce, Bank Pub Music & Lounge - Hity Polskiego Rocka, g.20.00

30.04 - Biała Podlaska (impreza zamknięta)

20.05 - Siedlce, Factory157 - "Sax & Love" - Silk Quintet, g.20.00

21.05 - Dwór Mościbrody - Silk Duo, g.18.00 (impreza zamknięta)

25.05 - Sokołów Podlaski - Silk Ensemble (impreza zamknięta)

29.05 - Chlewiska, DPT "Reymontówka" - Silk Acoustic Trio - "Rock Ballad /unplugged/", g.18.00 

04.06 - Mościbrody, Restauracja Dworska - Silk Duo (I), g.19.00 (impreza zamknięta)

01.07 - Biała Podlaska, Pl. Wolności - Silk Ensemble, g.20.00

29.07 - Siedlce, Dworek Panderosa - Ewa Nowak + piano, g.20.00 (impreza zamknięta)

29.07 - Siedlce, Brofaktura - Ewa Nowak + piano, Late Jazz Night, g.21.30

26.08 - Biała Podlaska, Pl. Wolności - Hity Polskiego Rocka, g.20.00

27.08 - Siedlce, plac przy amfiteatrze - "Piosenki dla dzieci" & Krasnal Pixel, g.13.00

03.09 - Siedlce, Hotel IBIS - piano solo, g.18.00

08.09 - Siedlce, Cicha Stanica - Piano Ballad, g.20.00

06.10 - Siedlce, Cicha Stanica - Maleńczuk Duo, g.20.00

30.10 - Siedlce, Factory157 - Piosenki Filmowe (J), g.20.00

17.11 - Siedlce, Factory157 - Aleksandra Węglewicz -vocal & Krzysztof Chromiński -piano, g.20.00

01.12 - Warszawa, Hotel Double Tree by Hilton - Silk Ensemble - event firmowy (impreza zamknięta)

02.12 - Dwór Mościbrody, Silk Duo (I) - event firmowy (impreza zamknięta)

08.12 - Siedlce, Cicha Stanica - Hity Polskiego Rocka /akustycznie/, g.20.00

19.12 - Siedlce, Sala Orchidea - wigilija firmowa, g.19.30 (impreza zamknięta)

 

2017:

04.01 - Zamek Topacz - Hity Polskiego Rocka - event firmowy (impreza zamknięta)

05.01 - Siedlce, Factory157 - Ambitus Duo (R. Świderski - wokal, gitara akust., K. Chromiński - fortepian) - Piosenki Seweryna Krajewskiego, g.20.00

18.01 - Magdalenka, świetlica GOK - Piosenki Filmowe, I. Kosińska + piano, g.18.00

19.01 - Chodów, Zajazd Chodowiak - Silk Trio - event firmowy (impreza zamknięta)

19.01 - Siedlce, Cicha Stanica - Silk 3yo, g.20.00

21.01 - Siedlce, Cicha Stanica - Piosenki Filmowe (I), g.18.00 (impreza okolicznościowa - zamknięta)

29.01 - Lesznowola (GOK) - Piosenki Filmowe (J), g.18.00

12.02 - Lipsko (LCK) - Silk Ensemble "Love Songs", g.18.00

14.02 - Siedlce, Factory157 - "Love Songs" - duet: J. Maleńczuk & I. Kosińska + piano, g.20.00

17.02 - Siedlce (MOK), Sala Biała - "Love Songs" - I. Kosińska + piano - pokaz kolekcji "Emfaso" g.19.00

17.02 - Biała Podlaska, Hotel Capitol - "Love Songs" - Silk Duo, g.20.30

08.03 - Siedlce, Factory157 - J. Maleńczuk & A. Węglewicz + piano, g.20.00

12.03 - Pilawa (MGOK) - Piosenki Filmowe, I. Kosińska + piano, g.16.00

27.04 - Siedlce, Factory157 - Ambitus Duo - Piosenki Seweryna Krajewskiego, cz.2, g.20.00

28.04 - Biała Podl, Klub Muzyczny Capitol- Piosenki filmowe - Silk Duo, g.20.00

30.04 - Mroków - Ambitus Duo - Piosenki Seweryna Krajewskiego, g.18.00

02.05 - Sokołów Podl (impreza zamknięta)

01.06 - Mińsk Maz. (MDK) - Piosenki dla dzieci, g. 11.00 i 13.00

07.06 - Magdalenka (GOK) - "Żyj kolorowo" Polskie Piosenki Jazzowe - I. Kosińska + piano g.18.00

11.06 - Pilawa, Stadion Miejski - Hity Polskiego Rocka - koncert interaktywny, g.19.00

18.06 - Rozbity Kamień, Regionalny Ośrodek Kultury - Piosenki Seweryna Krajewskiego, g.11.00

25.06 - Przygody, piknik rodzinny - Ambitus Trio - Piosenki dla dzieci małych i dużych, g. 17.00

25.06 - Przygody, piknik rodzinny - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.19.00

02.07 - Łomazy, Jarmark Jagielloński - Hity Polskiego Rocka, g.18.00

09.07 - Mińsk Maz., MDK - Piosenki Filmowe: I. Kosińska & J. Maleńczuk (voc) + K. Chr (piano), g.19.00

23.07 - Magdalenka, Ambitus Duo - NIEMEN akustycznie - R. Ś, scena leśna, g.18.00

23.07 - Przesmyki (GOK), odpust - Maleńczuk Trio: Rock Ballad unplugged & Chlopaky Laptaky, g.17.00

30.07 - Węgrów, Rynek Mariacki - Ambitus Duo - Piosenki Seweryna Krajewskiego, g.16.00

30.07 - GOK Suchożebry k. Siedlec - Piano Ballad - Maleńczuk / Chromiński, g.19.00

06.08 - Siedlce "Pod fontanną" - "Tribute to Sting" - Silk Ensemble, g.19.00

13.08 - Siedlce "Pod fontanną" - "Żyj kolorowo" Polskie Piosenki Jazzowe - I.K.+Ambitus Trio, g.19.00

20.08 - Lipsko, plac przy LCK - Hity Polskiego Rocka - koncert interaktywny

27.08 - "Złota jesień i Dożynki Gminne" w Suchożebrach - Piosenki Seweryna Krajewskiego, g.19.00

10.09 - Przesmyki - Piosenki dla dzieci małych i dużych, g.13.30

10.09 - Przesmyki - Ambitus Duo - Piosenki Seweryna Krajewskiego, g.17.30

17.09 - Wiśniew, Dożynki Gminne - Ambitus Duo - Piosenki Seweryna Krajewskiego, g.18.30

20.09 - Rębków, Świetlica - Ambitus Duo - Piosenki Seweryna Krajewskiego akustycznie, g.19.00

21.09 - GCAK Sulbiny k. Garwolina, Noc Bluesowa - Ambitus Trio - Niemen akustycznie, g.19.00

22.09 - Siedlce, Cicha Stanica - Silk Ensemble, g.19.00 (impreza okolicznościowa - zamknięta)

24.09 - Seroczyn (ZS) - Piosenki filmowe, I. Kosińska - voc, K. Chromiński - piano, g.17.00

29.09 - Siedlce, Factory157 - Chłopaky Lataky D&J, g.20.00

01.10 - Mościbrody, Święto Indyka - Piosenki dla dzieci małych i dużych, g.13.00

01.10 - Mościbrody, Święto Indyka - Piosenki Seweryna Krajewskiego, g.19.00

11.10 - Łuków (ŁOK) - Ambitus Duo - Piosenki Seweryna Krajewskiego akustycznie, g.19.00

13.10 - Warszawa - Silk Ensemble, g.19.00 (impreza zamknięta)

14.10 - Siedlce, Factory157 - Polskie Przeboje - karaoke z zespołem, g.20.00 

22.10 - Lipsko (LCK) - Piosenki Seweryna Krajewskiego, g.18.00 

23.10 - Siedlce, Panderosa - Silk Duo, g.19.00 (impreza zamknięta)

29.10 - Kałuszyn (DK) - Ambitus Duo - Piosenki Seweryna Krajewskiego akustycznie, g.18.00 

12.11 - Hajnówka (HDK) - Ambitus Trio - Niemen akustycznie, g.18.00

15.11 - Warszawa - Silk Ensemble, g.19.00 (impreza zamknięta)

17.11 - Sokołów Podl - Silk Ensemble, g.19.00 (impreza zamknięta)

28.11 - GOK Wodynie - Ambitus Duo - Piosenki Seweryna Krajewskiego akustycznie, g.17.00

29.11 - Biała Podlaska (BCK) - Ambitus Duo - Piosenki Seweryna Krajewskiego akustycznie, g.18.00 

30.11 - Siedlce, Cicha Stanica - chillout piano ballad - Maleńczuk śpiewa Martyniuka :) , g.19.30

02.12 - Galeria Siedlce, Mikołajki z Tygodnikiem Siedleckim - Piosenki dla dzieci, g.12.00

05.12 - Sokołów Podl (SOK) - Ambitus Trio - Niemen akustycznie, g.19.00

06.12 - Krzywda, Gminna Biblioteka Publiczna - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.17.00

08.12 - Adamów, Gminna Biblioteka Publiczna - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.18.00

12.12 - Sokołów Podl - Ambitus Duo - wigilia firmowa, g. 14.00

 

2018 

21.01 - Białystok, Klub Sześcian - Niemen akustycznie, g.20.00

 

01.02 - Łuków (ŁOK) - Niemen akustycznie, g.19.00

03.02 - Baniocha - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.17.00

04.02 - Platerów (GCK) - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.17.00

08.02 - Korczew - Dzień Babci i Dziadka - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.10.00

10.02 - Lipsko (LCK) - Ambitus Trio - Niemen akustycznie, g.18.00

11.02 - Biała Podl. (BCK) - "Tribute to Sting" - Silk Ensemble, g.17.00 

13.02 - Częstochowa (ACK) - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.19.00

14.02 - Siedlce, Cicha Stanica - Ambitus Trio - Love Ballads, g.20.00

25.02 - Białystok, Klub Sześcian - Queen akustycznie


04.03 - Krzywda (GBP) - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.13.00 

08.03 - Mielnik (GOK) - Maleńczuk & Chromiński - Silk Duo, g.17.00 

08.03 - Drohiczyn (M-GOK) - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.19.00

09.03 - Kotuń - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.18.00

10.03 - Przasnysz (MDK) - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.18.00

11.03 - Trzebieszów Drugi (GOKiW) - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.13.00

11.03 - Repki (GOK) - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.17.30

12.03 - Sulbiny (GCAK) - Dzień Sołtysa, g.18.00

14.03 - Sokołów Podlaski (SOK) - Ambitus 4 - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.18.00

23.03 - Krosno, Klub K15 - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.19.00

24.03 - Budapeszt, Kiraly.ut (Węgry) - koncert dla dzieci - Dom Kultury K11, g.10.00

24.03 - Budapeszt, Kiraly.ut (Węgry) - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.16.00

25.03 - Krosno, Klub K15 - Ambitus Trio - Niemen Akustycznie, g.19.00

26.03 - Siedlce, Brofaktura - Silk Duo (promocja książki)


14.04 - impreza okolicznościowa zamknięta a

15.04 - Hajnówka (HDK) - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.19.00

20.04 - Częstochowa (ACK) - Ambitus Trio - Niemen Akustycznie, g.20.00

22.04 - Drohiczyn (M-GOK) - Ambitus Trio - Niemen Akustycznie, g.19.00

27.04 - Zbuczyn (GOK) - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.19.00


04.05 - Adamów (GBP) - Ambitus Trio - Niemen - Moja Ojczyzna, g.19.00

06.05 - uroczystość okolicznościowa - święto patrona OSP

17.05 - Siedlce, event firmowy, AmbiDuo - polskie piosenki jazzowe

18.05 - Zegrze - Silk Ensemble - event firmowy, impreza zamknięta

20.05 - Sobolew (GOK) - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego

27.05 - Bielsk Podlaski, dni miasta - The best of Queen, g.19.30

 

09.06 - Białystok, impreza okolicznościowa, zamknięta - Ambitus Band

10.06 - Góra Kalwaria, dni miasta - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego - Ambitus4, g.18.30

15.06 - (Siedlce, CKiS) - Teatr ES "Tylko Muzyka", g.19.00)

16.06 - Bogatynia, dni miasta - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego - Ambitus4, g.17.30

17.06 - Mościbrody, Święto wołowiny - Piosenki dla dzieci, g.13.20

17.06 - Jagodne - recital akustyczny - Ambitus2, g.18.30

24.06 - Pilawa, stadion miejski - The best of Queen, g.20.30

26.06 - Gala Wręczenia Siedleckich Wawrzynów, CKiS - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego - Ambitus4, g.18.00

29.06 - Biała Podlaska, Pl. Wolności - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego - Ambitus4

30.06 - termin niedostępny

 

01.07 - Platerów - Hity Polskiego Rocka, g.22.30

13.07 - (Siedlce, CKiS, Teatr Es - Herbertorium)

14.07 - impreza okolicznościowa, zamknięta a

15.07 - Wiśniew, "Z wiśniowym smakiem" - Hity Polskiego Rocka

20.07 - Siedlce, pod muralem - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego - Ambitus4

21.07 - impreza okolicznościowa, zamknięta a

29.07 - Mordy, Słoneczne Lato - The best of Queen, g.16.00

29.07 - Drohiczyn, Dni Drohiczyna - The best of Queen, g.20.00

 

05.08 - Stężyca, k. Dęblina - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego - Ambitus4, g.17.00 

11.08 - impreza okolicznościowa, zamknięta d

12.08 - Kamyk, k. Częstochowy - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego - Ambitus4, g.16.00

15.08 - termin niedostępny

19.08 - Zwierzyniec, k. Zamościa - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego - Ambitus4 

21.08 - Przesmyki - "Arie operowe i operetkowe" - Ambitus2: Karolina Karcz-Sołomin - sopran, K.Chromiński - fortepian, g.12.00

23.08 - Łysów - "Arie operowe i operetkowe" - Ambitus2: Karolina Karcz-Sołomin - sopran, K.Chromiński - fortepian, g.12.00

26.08 - impreza zamknięta

 

02.09 - Wyrozęby, dożynki - The best of Queen, g.17.00

08.09 - (Siedlce, pl. Sikorskiego - Teatr Es, feat. Agnieszka Wilczyńska, Felicjan Andrzejczak, Marek Piekarczyk: 100 piosenek na 100 lecie odzyskania niepodległości)

09.09 - Przesmyki, Dokopiny Ziemniaka - "Niemen - Moja Ojczyzna" - Ambitus3, g.17.00

15.09 - impreza okolicznościowa, zamknięta

16.09 - Sulbiny k. Garwolina, piknik rycerski - The best of Queen, g.20.00

22.09 - rezerwacja terminu

23.09 - Gocław k. Pilawy - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego (Ambitus)

27.09 - Sulbiny k. Garwolina, III Noc Bluesowa - Maleńczuk Trio, g.19.00

 

06.10 - Kolonia Dzięgietnia - impreza okolicznościowa, g.19.00

07.10 - Mordy, Rynek - "Niemen - Moja Ojczyzna" - Ambitus3

25.10 - Mikołajaki, Hotel Gołębiewski, event firmowy

 

06.11 - Przesmyki, Łysów - podlaskie przyśpiewki ludowe - prelekcja

09.11 - Warszawa - Silk Ensemble - event firmowy, impreza zamknięta

11.11 - Przesmyki - Polskie Pieśni Patriotyczne - AmbiDuo

11.11 - Korczew - Niemen akustycznie

23.11 - Łuków (ŁOK) - Tribute to Queen (akustycznie) 

 

2019

13.02 - Białystok, Klub Sześcian - Ambitus Duo - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego, g.20.00

06.07 - Mościbrody k. Siedlec - impreza okolicznościowa

24.08 - Mościbrody k. Siedlec - impreza okolicznościowa

20.09 - Chodów k. Siedlec - event firmowy

 

Powyższa lista nie zawiera wszystkich występów.

Kalendarium dot. koncertów z programem The Best of Queen z ubiegłych lat znajduje się w zakładce KONCERTY na podstronie  THE BEST OF QUEEN.

AKTUALNE INFORMACJE NA: https://www.facebook.com/ambitus1/

 

 

 

 


 

 




Intro | Home | Band | Demo | Offer | Photo Gallery | Concerts | Contact | Visitors | Links | The Best Of Queen